Sıkça Sorulan Sorular

eT-Manager, T-Manager tarafından yönetilen kurumsal yetenek yönetimi platformudur. Kurum içi yaratıcılığı, paylaşımı, aktif öğrenmeyi ve ekip çalışmasını kolaylaştıran bir kurumsal sosyal ağ olarak yapılandırılmıştır.

eT-Manager kurumlar için aşağıdaki işlevleri yürütecek özelliklere sahiptir

 • Kurum Profili Oluşturma
 • Birim Tanımlama ve Çalışanlarla İlişkilendirme
 • Çalışan Profili Oluşturma
 • Kurum Karakter Analizi
 • Çalışan Kişilik Analizi
 • Fikir ve Proje Önerisi
 • Sosyal Paylaşım
 • Blog Yönetimi
 • Çevrimiçi Kurslar 
 • Çevrimiçi Gelişim Görevleri
 • Toplantı Yönetimi
 • Ekip Yönetimi

eT-Manager yıllık abonelik modeli ile hizmet sunar. 

Abonelik ücretleri kullanıcı sayısı ve ödeme dilimlerine göre farklılık gösterir. Esnek abonelik modellerinden birini seçerek T-Manager' lı olabilirsiniz.

Kullanıcı sayısına göre abonelik paketleri şu şekildedir:

 • 0-20 kullanıcı
 • 20-50 kullanıcı
 • 50-100 kullanıcı
 • 100 ve üzeri kullanıcı

Ödeme planınız için yıllık, 6 aylık, 3 aylık ya da aylık ödeme yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

Abonelik paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin.


eT-Manager' a dilediğiniz sayıda çalışanla katılabilirsiniz. Hatta, tedarikçilerinizle kuracağınız iletişimler ve ortak gelişim ve eğitim programlarınız için de eT-Manager' ı kullanabilirsiniz.

Abonelik ücretleri çalışan sayısına göre farklılık gösterir.

eT-Manager' lı kurumlar, asenkron ve senkron eğitimleri için kullanabilecekleri bir kurumsal eğitim platformuna sahip olurlar. 

Bununla birlikte, T-Manager Academy tarafından hazırlanan kurs içeriklerine de ücretsiz olarak erişebilirler.

T-Manager, T-Manager Academy bünyesinde çevrimiçi kurslar oluşturur ve üyelerine sunar. eT-Manager kullanıcıları, T-Manager Academy' de yer alan tüm kurslara abonelik süreleri boyunca erişim sağlayabilirler.

T-Manager, bireysel yetenek yönetimi platformu ile yumuşak becerilerin geliştirilmesini hedefleyen gelişim görevleri içeren gelişim paketleri sunar. 

eT-Manager kullanıcıları, pT-Manager' da yer alan gelişim paketlerinin tamamına abonelik süresi boyunca erişim sağlayabilirler.

T-Manager Academy, yumuşak beceriler içeren kurslara odaklanır. Kurs sayısı ve çeşitliliği yeni eklenen konu başlıkları ile artmaktadır.

Bununla birlikte, T-Manager Academy eT-Manager ile tamamen kuruma özel bir eğitim platformu haline gelir.

eT-Manager ile kendi kurum içi ve kurum dışı eğitmenleriniz ve çalışanlarınız ile eğitimler hazırlayabilirsiniz.

Eğitimleri hazırlarken, T-Manager Academy' nin video, ses, makale, test, sınav vb çeşitli asenkron öğrenme alternatiflerini kullanabileceğiniz gibi eğitimlerinizi webinar eğitimler şeklinde de gerçekleştirebilirsiniz. 

Bizimle iletişime geçerek, eT-Manager' ın demosunu talep edebilirsiniz.

eT-Manager' da ekipler iş planlarını detaylı adımlar, açıklamalar, başlangıç ve son teslim tarihleri, görev atamaları özellikleri ile kolay ve sade bir şekilde yönetebilirler.

eT-Manager, kurum içi bir sosyal ağ platformudur. Farklı iletişim yöntemleri ile kurum içi iletişim sağlamanız mümkün olur.

 • Time line
 • Duyurular
 • Anketler
 • Mesajlaşma
 • Toplu e-posta
 • Çevrimiçi görüşme vb.

eT-Manager kişilik analizi için dünya genelinde özellikle iş dünyasında en yaygın olarak kabul gören 16 tür kişilik envanterini kullanır. 16 türün güçlü ve zayıf özellikleri 24 başlıkta gruplandırılmış ve iş dünyasında yetenek yönetimi için kullanılan 8 temel beceri kategorisi olan; Düşünme Becerileri, Bireysel Yönetim Becerileri, Üretkenlik Becerileri, Etik Becerileri, Sosyal Beceriler, Stres Yönetimi Beceriler, Çeşitlilik Becerileri, Planlama ve Organizasyon Becerileri ile ilişkilendirilmiştir.

Çalışan kişilik analizi, ekip yönetimi, görevlendirmeler, performans değerlendirmeleri gibi alanlarda kullanabileceği gibi, çalışanların gelişim yönlerini görebilmek ve yönetebilmek için de kullanabilir. 

Çalışan kişilik analizin kurumunuza sağlayacağı en önemli avantajlardan biri de; çeşitliliği anlama becerisinin geliştirilmesi konusunda olacaktır. Çeşitliliği tanıma becerisi, empati, sempati, etkin iletişim, çatışma yönetimi, iş birliği, kültürlerarası iletişim, öz yönetim, kendini yansıtma gibi becerilerin de kurum içinde geliştirilmesine imkan sağlayabilir.


eT-Manager, kitlesel fonlama platformlarına benzer bir fikir öneri sistemi özelliğine sahiptir. Çalışanlar, proje fikirlerini ve iyileştirme önerilerini hazırlayabilir ve sosyal ağ üzerinden oylamaya sunabilirler. Ayrıca fikirlerini hayata geçirmek için birlikte çalışacakları ekip arkadaşlarını yetenek kategorisinden yardım alarak seçebilirler.

Sunulan fikirler, belirli süre ile kurum oylamasına açık kalır. Oylama sonuçları takip edilebilir. 

eT-Manager'ın fikir ve proje öneri sistemi, kurum içi girişimciliği, yaratıcılığı, inovasyonu ve işbirliğini teşvik eden bir araç olarak kurumsal performansınızı artırmanıza destek olur.


eT-Manager tüm yeteneklerini bir sosyal ağ üzerinde kullanır. Bu özellik, T-Manager' ın ''Topluluğun gücünden destek alma'' değerinin bir sonucudur. eT-Manager sosyal ağı, kuruma özeldir, yalnızca tanımlamış olduğunuz kullanıcılar kurumunuzun sosyal ağını kullanabilir. Time line' da duyurular yayınlayabilir, toplantılarınızı takip edebilir, proje önerilerini görüntüleyebilir, anket düzenleyebilir, kişisel paylaşımlar yapabilir ve takip edebilirsiniz. eT-Manager, yaygın olarak kullanılan sosyal ağların tüm özellikleri ile birlikte kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikler sunar.

eT-Manager, kuruma özel bir blog yönetimi özelliği sağlar. Bu blog üzerinde, çalışanlarınız kendi içeriklerini oluşturarak paylaşabilirler. Yeni medya okur yazarlığı, geleceğin en önemli becerilerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu beceri, sadece iyi bir tüketici olmayı değil aynı zamanda etkin bir üretici olmayı da gerektirir. Çalışanlarınızın dış ağlarda paylaşmak zorunda kaldığı içerikler yerine, onlara eT-Manager ile bir fırsat sunarak, kurumuzun beslenmesini sağlayabilirsiniz. 

Ayrıca, birimleriniz tarafından oluşturulacak, sürekli içeriklerle öğrenen örgüt olmak için büyük adımlar atabilirsiniz.


T-Manager, aynı zamanda bir aktif öğrenme platformu olan T-Manager Academy' i de yönetmektedir. T-Manager Academy geleceğin becerileri olarak kabul edilen yumuşak becerilerin geliştirilmesi için aktif öğrenmeyi destekleyen, kişilerin kendi esnekliklerinde ve hızlarında dinleyerek, okuyarak, izleyerek, tartışarak, uygulayarak ve araştırarak öğrenebilecekleri kısa çevrimiçi kurslar sunar. 

T-Manager Academy' de tüm kurslar, geleceğin değişim göstergeleri ile birlikte, yetenek kategorileri ve 16 kişilik türü ile de eşleştirilmiştir.

eT-Manager, T-Manager Academy ile entegre çalışır. T-Manager Kurumlarının çalışanları, T-Manager Academy kurslarına ücretsiz ve süre sınırı olmaksızın erişebilirler. 

T-Manager Academy' de topluluk öğrenmesini destekler. Böylece, çalışanlarınız kursları ekipler halinde takip edebilir, konular üzerinde birlikte çalışabilir ve tartışabilirler.

Çalışanlarınızın almış tamamlamış oldukları tüm kursları yönetim panelinde takip edebilirsiniz.

T-Manager, aynı zamanda bir bireysel gelişim platformu olan pT-Manager' ı da yönetmektedir. pT-Manager, kişilere yumuşak becerileri üzerinde gerçek hayatta uygulama becerileri sunan gelişim görevleri sunar. Gelişim görevleri, yetenek kategorileri ile birlikte, 16 kişilik türü ile de eşleştirilmiştir. 

Gelişim görevlerinin büyük bir kısmı uzman psikologlar tarafından hazırlanmıştır.

eT-Manager, pT-Manager ile entegre çalışır. T-Manager Kurumlarının çalışanları, pT-Manager gelişim görevlerine ücretsiz ve süre sınırı olmaksızın erişebilirler. 

pT-Manager' da topluluk öğrenmesini destekler. Böylece, çalışanlarınız gelişim görevlerini ekipler halinde takip edebilir, konular üzerinde birlikte çalışabilir ve tartışabilirler.

Çalışanlarınızın almış tamamlamış oldukları tüm gelişim paketlerini yönetim panelinde takip edebilirsiniz.

eT-Manager' da çevrimiçi toplantılarınızı planlayabilir, kurum içi sosyal ağda duyurabilir, farklı uygulamalara geçiş yapmadan, eT-Manager ile çevrimiçi toplantı platformunuz arasında kuracağınız bağlantı ile tek bir noktadan toplantı yönetimi sağlayabilirsiniz.

Kurum karakter analizi, uzun yıllardır bireysel kişilik analizi için kullanılan 16 tür kişilik envanterinin kurumlar için uyarlanmış bir versiyonunu içerir. Kurum karakteri daha yaygın biline adı ile kurum kültürü olarak anlaşılabilir. Ancak, eT-Manager tarafından sunulan analiz, alışılmış kurum kültürü analizlerinden daha analitik ve nesnel bir yaklaşıma dayanır. bu sebepler, mevcut kurum kültürü analizlerine alternatif bir yaklaşım olarak tasarlanmıştır.

Kurum kültürü analizi ile kurumunuzun güçlü ve zayıf yönleri hakkında bilgi sahibi olabilir, gelişim alanlarını ve tökezleme noktalarını öğrenebilir, kurumunuzun yaşam döngüsünü başarılı bir şekilde yönetmek için bir yol haritası sağlayabilirsiniz. 

Benzer şekilde aynı analizi tüm alt birimleriniz ve bölümleriniz ile proje ekipleriniz için de uygulayabilirsiniz.


Sistem kullanıcısı olarak tanımlanan tüm çalışanlarının eT-Manager' da bir kullanıcı profiline sahip olur. Kullanıcı profillerinde kişisel bilgiler, sosyal ağ paylaşımları, önerilen kitaplar, influencerler, podcastler ve youtube kanalları girişi yapılabilir ve görüntülenebilir. Çalışanlarınızın öz geçmişleri de yine profillerinde yer alabilir. T-Manager' da katıldıkları kurslar ve gelişim görevleri profillerinden takip edilebilir. Ayrıca çalışanın kişilik türü ve kişilik türüne göre sahip olduğu yetenekler de profilde görüntülenir.