Kullanım Koşulları

NS Consulting Kurumsal Yönetim Danışmanlık ve Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti. (Bundan sonra NS Consulting&Technology olarak anılacaktır) tarafından hazırlanan www.e.tmanager.net web sitesine hoş geldiniz. 

Bu sitede yer alan sayfalara giriş ve içerilen bilgilerin kullanımı aşağıda belirtilen kurallar ve koşullara tabidir. 

www.e.tmanager.net(bu web sitesini) ve bu web sitesinde sunulan hizmetleri kullanarak aşağıda yer alan şartları ve bu şartların sizin için bağlayıcı olduğunu peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

NS Consulting&Technology, www.e.tmanager.netweb sitesinde sağlanan hizmetlerde, ürünlerde, programlarda veya kullanım şartlarında, herhangi bir zamanda, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, değişiklik yapma, güncelleştirme veya yürürlükten kaldırma haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu sitede yer alan her türlü içerik, program ve eğitim materyalinin hakları NS Consulting&Technology ve İçerik Sağlayıcılarına aittir.

Web sitemizde bulunan tüm fotoğraf, video ve yazılar üzerindeki haklar; 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu, 554 sayılı endüstriyel tasarımların korunması hakkında kanun hükmünde kararname, 556 sayılı markaların korunması hakkında kanun hükmünde kararname, hükümleri uyarınca korunmaktadır. 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. 

Bu sitede yer alan materyali sadece kendi kişisel eğitiminiz ve gelişiminiz amacıyla kullanabilirsiniz. Ticari amaçla kullanılamaz.

www.e.tmanager.netweb sitesinde yer alan her türlü materyalin tamamı veya bir bölümü hiçbir şekilde (kaynak gösterilerek dahi) hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, yayımlanamaz. www.e.tmanager.net web sitesini kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar. 

Bu web sitesinde sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanımı için kayıt yaptırmanız, üye olmanız ve bir hesap açmanız için, kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız gerekmektedir. Web sitesine kayıt olarak, bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde güncel tutmayı da kabul etmiş olursunuz. Web sitesinde sunulan hizmetlerden 3. Kişilerin nam ve hesabı altında yararlanıyorsanız (işveren vb.), bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz varsayılır. 

Bu web sitesine kayıt olarak, sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerden tamamıyla sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Şifrenizin güvenliği tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Şifrenizin veya hesabınızın herhangi bir şekilde haksız kullanımı durumunda NS Consulting&Technology ‘i derhal bilgilendirmek de sizin sorumluluğunuzdadır. Hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili NS Consulting&Technology herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından NS Consulting&Technology veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz.